KONST / Litografier / Mapp med litografier 14688155

nr 1468 8155

Gunnar Pettersson

(f. 1947), Sverige

Mapp med litografier, 4 st. "Strandbilder", 1994. Signerad, numrerad 350-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 53x81 cm

Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:06:10

18/5 13:00:26 1      500 kr
24/5 18:21:30 2      Vinnande bud

Gunnar Pettersson

Läs mer om Gunnar Pettersson